Career Opportunities

Phanos N. Epiphaniou Public Ltd success is based mainly on its personnel. We are very proud for our staff’s qualities, knowledge, skills and expertise.

Our organisation currently employs more than 150 people and we constantly invest in the development of skills and knowledge of our people, while maintaining a safe and creative work environment. Of particular importance is the attraction and retention of competent executives who have the necessary enthusiasm and contribute to the further development of processes, structures and relationships with customers and to the strengthening of teamwork within our organisation.

If you are interested in applying for a position in our organisation, please submit your CV at hr@epiphaniou.com

Read about the Employee data protection policy here.

AVAILABLE POSITIONS:

Ψάχνεις μια αξιόπιστη εταιρεία που θα στεγάσει το επαγγελματικό σου μέλλον με σεβασμό και συνέπεια δίνοντας σου την ευκαιρία να εξελιχθείς;  Τότε η θέση που έχουμε στο Κέντρο Διανομής Λεμεσού είναι η κατάλληλη για σένα.

Κύρια Καθήκοντα

  • Διαχείριση εισαγωγών και ετοιμασία εξόδων για καταχώρηση από το Λογιστήριο της εταιρείας.
  • Διαχείριση παραγγελιών, έκδοση δελτίων παράδοσης και τιμολογίων.
  • Διαχείριση Ταμείου και εισπράξεων που καταλήγουν στο ΚΔ.
  • Ευθύνη για τη διαδικασία των καταγραφών.

Κύρια Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εργασιακής εμπειρίας σε παρόμοια θέση.
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λογιστικής ή άλλου συναφή κλάδου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλές γνώσεις Excel και ERP συστημάτων.
  • Γνώσεις συμπλήρωσης Intrastat θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Απολαβές και Ωφελήματα

Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που περιλαμβάνει:

  • 13ο μισθό
  • ΑΤΑ
  • Ταμείο Προνοίας
  • Δώρο γάμου και γέννησης παιδιού
  • Χορηγία στους πρωτοετείς φοιτητές, παιδιά των εργαζομένων
  • Εκπαιδευτική Άδεια

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα δηλώνοντας τη θέση, στο hr@epiphaniou.com ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού

Σημείωση
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Η εταιρεία Φάνος Ν. Επιφανίου Δ.Ε. Λτδ ζητά να προσλάβει άτομα δραστήρια για τις θέσεις του Συμβούλου Πωλήσεων για τα κατάστημα Epiphaniou Bath& Floors στη Λευκωσία και Λεμεσό.

  • Προώθηση των ειδών του τμήματος σε πελάτες της οικοδομικής βιομηχανίας μέσω συστηματικών επαφών μαζί τους.
  • Ανάπτυξη πελατολογίου, εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος, ετοιμασία προσφορών και κλείσιμο παραγγελιών.
  • Χειρισμός και παρακολούθηση των παραγγελιών και διεκπεραίωση της απαραίτητης γραφειακής εργασίας.

  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασιακής εμπειρία στον τομέα πωλήσεων. Εμπειρία στον τομέα των Ειδών Υγιεινής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλός χειρισμός προγραμμάτων Η/Υ.
  • Γνώσεις Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέχρι τις 20 Νοεμβρίου, δηλώνοντας τη θέση στο hr@epiphaniou.com ή φαξ: 22431534. Παρακαλώ διαβάστε τη Πολιτική  Προστασίας Δεδομένων Εργαζομένων προτού αποστείλετε την αίτηση σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Σημείωση